jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۷۲۴۷ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۷:۴۲

براساس بررسی و تحلیل اطلاعات و نقشه های پیش یابی، با توجه به فعالیت سامانه بارشی در سطح استان بارندگی همراه با رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.

بارش برف در ارتفاعات و بارندگی در استان تهران

به گزارش جام جم آنلاین، اداره کل هواشناسی استان تهران افزود: تا اواخر وقت امروز بارندگی همراه با رعد و برق و تندباد موقت خواهیم داشت و در مناطق مرتفع نیز بارش برف خواهد بود.

براساس این گزارش با عبور این سامانه بتدریج از روز چهارشنبه روند افزایش دما در سطح استان تهران پیش بینی می شود.

این گزارش حاکی است کمینه دمای امشب شهر تهران 9 درجه سانتیگراد و دو شب آینده نیز 12 و 14 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود ضمن اینکه بیشینه دمای دو روز آینده 20 و 24 درجه سانتیگراد خواهد بود.

بر اساس این گزارش ایستگاه ورامین با 19 درجه سانتیگراد و فیروزکوه- امین آباد و آبعلی با منفی پنج درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین دمای استان را در 24 ساعت گذشته داشتند.

در همین مدت از نظر وضعیت بارندگی نیز ایستگاه آبعلی با 5.2 میلیمتر و شهریار با کمتر از 0.1 میلیمتر به ترتیب بیشترین و کمترین حجم بارش را در 24 ساعت گذشته در سطح استان تهران داشتند

منبع: ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر