jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۷۲۴۷   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۷:۴۲

براساس بررسی و تحلیل اطلاعات و نقشه های پیش یابی، با توجه به فعالیت سامانه بارشی در سطح استان بارندگی همراه با رعد و برق و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.

بارش برف در ارتفاعات و بارندگی در استان تهران

به گزارش جام جم آنلاین، اداره کل هواشناسی استان تهران افزود: تا اواخر وقت امروز بارندگی همراه با رعد و برق و تندباد موقت خواهیم داشت و در مناطق مرتفع نیز بارش برف خواهد بود.

براساس این گزارش با عبور این سامانه بتدریج از روز چهارشنبه روند افزایش دما در سطح استان تهران پیش بینی می شود.

این گزارش حاکی است کمینه دمای امشب شهر تهران 9 درجه سانتیگراد و دو شب آینده نیز 12 و 14 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود ضمن اینکه بیشینه دمای دو روز آینده 20 و 24 درجه سانتیگراد خواهد بود.

بر اساس این گزارش ایستگاه ورامین با 19 درجه سانتیگراد و فیروزکوه- امین آباد و آبعلی با منفی پنج درجه سانتیگراد به ترتیب بیشترین و کمترین دمای استان را در 24 ساعت گذشته داشتند.

در همین مدت از نظر وضعیت بارندگی نیز ایستگاه آبعلی با 5.2 میلیمتر و شهریار با کمتر از 0.1 میلیمتر به ترتیب بیشترین و کمترین حجم بارش را در 24 ساعت گذشته در سطح استان تهران داشتند

منبع: ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر