jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۹۷۱۹۷ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۶:۲۳

بدنبال اجرایی شدن توافق هسته ای، قرار است گروهی از کارشناسان امنیت پرواز اروپا به منظور خروج ایران از لیست سیاه هواپیمایی های ناامن به ایران سفر کنند.

کارشناسان امنیت پرواز اروپا به ایران می آیند

به گزارش جام جم آنلاین ، «یاکوب آداموویچ» سخنگوی کمیسیون اروپا با اعلام این خبر افزود: در سال ۲۰۱۰ میلادی ایران ایر به علت نگرانی هایی درباره امنیت هواپیماهایش در لیست سیاه این اتحادیه قرار گرفت.

با این حال ۱۲ هواپیمای ایران ایر از این تحریم مستثنی شدند و این شرکت توانست برخی پروازهای اروپایی خود را ادامه دهد.

این مقام اتحادیه اروپا با بیان اینکه در ماه می قرار است برخی ارزیابی های فنی انجام شود تا مشخص شود ایران ایر مشکلات مذکور را حل کرده یا خیر گفت: سفر کارشناسان امنیت پرواز اروپا به ایران برای گفتگوی های فنی بوده و به هیچ وجه سیاسی نیست.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر