jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۷۱۰۴ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۳۰

پرسپولیس برای اینکه به رکورد استقلال در لیگ برتر برسد باید 92 امتیاز دیگر جمع آوری کند.

استقلال 92 امتیاز از پرسپولیس جلوتر است!

به گزارش جام جم ورزشی ، کل امتیازاتی که تیم های پرسپولیس و استقلال در کل ادوار تاریخ لیگ برتر به دست آورده اند تفاوت فاحشی با یکدیگر دارد. هم اکنون تیم پرسپولیس برای اینکه جای استقلال در صدر جدول پرامتیازترین تیم های تاریخ لیگ برتر بگیرد باید 92 امتیاز دیگر کسب کند.

استقلال با 812 امتیاز تیم نخست امتیازآورترین تیم های تاریخ لیگ برتر است و سپاهان با 776 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد. ،پرسپولیس با 720 امتیاز سوم وذوب آهن با 696 امتیاز چهارم هستند به عبارتی استقلال با سپاهان فاصله ایجاد کرده وپرسپولیس هم برتری 17 امتیازی خود بر ذوب آهن را به 26 امتیاز برتری رسانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر