jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۶۷ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اختصاص خوابگاه‌های دانشجویی رایگان با ظرفیت 5000 نفر برای دانشجویان شهرستانی بازدیدکننده از نمایشگاه شهرآفتاب و نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش شهرنوشت، مجتبی عبداللهی گفت: دانشجویان شهرستانی بازدیدکننده از نمایشگاه بین‌المللی کتاب شهرآفتاب که در نظر دارند شب را در پایتخت بگذرانند، می‌توانند از این خوابگاه‌ها استفاده کنند.

عبداللهی افزود: به همین منظور در مهمانسرای بهشت زهرا(س) این اقامتگاه برای بازدیدکنندگان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پیش‌بینی شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به این که از امکانات اطراف مجموعه حرم مطهر و بهشت زهرا(س) برای اقامت دانشجویان شهرستانی استفاده خواهد شد، تصریح کرد: این خوابگاه‌ها به‌صورت رایگان در اختیار دانشجویان شهرستانی قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر