jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۹۶۷   ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اختصاص خوابگاه‌های دانشجویی رایگان با ظرفیت 5000 نفر برای دانشجویان شهرستانی بازدیدکننده از نمایشگاه شهرآفتاب و نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.

به گزارش شهرنوشت، مجتبی عبداللهی گفت: دانشجویان شهرستانی بازدیدکننده از نمایشگاه بین‌المللی کتاب شهرآفتاب که در نظر دارند شب را در پایتخت بگذرانند، می‌توانند از این خوابگاه‌ها استفاده کنند.

عبداللهی افزود: به همین منظور در مهمانسرای بهشت زهرا(س) این اقامتگاه برای بازدیدکنندگان بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پیش‌بینی شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به این که از امکانات اطراف مجموعه حرم مطهر و بهشت زهرا(س) برای اقامت دانشجویان شهرستانی استفاده خواهد شد، تصریح کرد: این خوابگاه‌ها به‌صورت رایگان در اختیار دانشجویان شهرستانی قرار می‌گیرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

حضور پرشور و انتخاب درست، علاج دردهای مزمن کشور

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همراه انتخابات میاندوره‌ای مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری در تعدادی از حوزه ها، جمعه 28خرداد امسال برگزار می‌شود.

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر