jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۹۲۷ ۳۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

باب گراهام، عضو سابق مجلس سنا و فرماندار ایالت فلوریدای آمریکا در گفت‌وگو با شبکه سی.ان.ان تصریح کرد: هزاران سند درباره نقش عربستان در حوادث 11 سپتامبر وجود دارد و خود سعودی‌ها می‌دانند که در این تاریخ چه کردند.

وی این افشاگری را در واکنش به تهدید عربستان برای فروش اوراق بهادار و دیگر دارایی‌های خود در آمریکا در صورت تصویب لایحه کنگره درباره حملات 11 سپتامبر انجام داد.

باب گراهام گفت: ما (دست‌کم در سطح مسئولان برجسته در دولت آمریکا) می‌دانیم که آنها چه کار کردند. آنها به این دلیل چنین رفتاری دارند که ما هیچ پاسخی به همدستی‌شان در کشتن 3000 آمریکایی نداده‌ایم. / العالم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر