jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۸۵۴ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۵

سرپرست باشگاه استقلال می گوید پس از مطالعه نظرات کارشناسان داوری متوجه اشتباهات داوران در دیدار داربی شده است.

افشارزاده : تازه متوجه اشتباه‌های ترکی شدم!

به گزارش جام جم ورزشی ، بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره جلسه روز دوشنبه اعضا هیات مدیره گفت: در این جلسه باید در ابتدا تکلیف بدهی باشگاه استقلال به توزی برزیلی را مشخص کنیم. بررسی وضعیت و مسائل کلی تیم نیز بخش دیگری از جلسه است اما باید بگویم که بحثی برای تغییر کادرفنی نداریم و موضوعی که برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است نحوه پرداخت بدهی ما به بازیکنان خارجی است.

او درباره حواشی به وجود آمده درباره قضاوت ترکی، بیان کرد: من بازی را ابتدا در استادیوم دیدم که متوجه اشتباهات داوری نشدم اما پس از آنکه شب گذشته مجددا فیلم بازی را مشاهده کردم و نظرات کارشناسی داوران را مطالعه کردم متوجه اشتباهات داوری در این بازی شدم. البته باز هم می گویم که ترکی داور بزرگی است و ایمان داریم که این اشتباهات سهوی بوده اند اما نباید منکر اثرگذاری این اشتباهات باشیم. از آقایان عنایت و اصفهانیان نیز درخواست می‌کنم در هفته‌های پایانی و تاثیر گذار لیگ برتر دقت بیشتری در نحوه انتخاب داوران داشته باشند و علاقه مند هستم پس از مشخص شدن این اشتباهات داوری مجددا نظر آنها را درباره قضاوت داربی بدانم.

سرپرست باشگاه استقلال ضمن محکوم کردن بی احترامی صورت گرفته به فرزاد مجیدی در تمرین استقلال، اظهار کرد: اعتراض و انتقاد با حفظ حرمت و رعایت ادب لازمه‌ی هر کاری است اما ما با هرگونه بی احترامی مخالف هستیم. متاسفانه روز گذشته نسبت به سرپرست تیم فوتبال استقلال اساعه ادبی صورت گرفته است که بنده ضمن محکوم کردن این اتفاق، برای بررسی این پرونده دستورات لازم را صادر کرده ام.

افشارزاده درباره صحبتهای مطرح شده از سوی سعادتی، رئیس کانون هواداران باشگاه استقلال پس از داربی، تصریح کرد: ایشان پس از داربی ناراحت بودند و صحبتهایی را به زبان آوردند که به ایشان تذکر داده شده است. سعادتی نباید در حوزه فنی دخالت کند و در زمان ناراحتی، نظرات شخصی خود را با رسانه ها مطرح کند زیرا این کار باعث وجود حواشی در اطراف تیم می شود.

وی در پایان ضمن اعلام حمایت از مظلومی، گفت: ما باید از مظلومی و تیم او در چهار بازی پیش روی حمایت کنیم. فاصله ما با صدر جدول تنها سه امتیاز است و در فوتبال همانگونه که ما امتیاز از دست دادیم، دیگر تیمها نیز امتیاز از دست خواهند داد که در این میان نتیجه گیری تیم و کسب امتیازهای پیش رو بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.. هواداران مطمئن باشند که همه اعضای باشگاه استقلال تلاش می کنند تا بهترین نتایج را کسب کنیم و باید با حمایت آنها تا آخرین لحظه برای کسب موفقیت بجنگیم.

روز گذشته باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای از شکایت این باشگاه علیه محسن ترکی خبر داد اما دقایقی بعد بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با رادیو اعلام کرد که ترکی به خوبی از پس قضاوت داربی بر آمده و از او به خاطر تصمیماتش در جریان بازی تشکر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر