jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۶۸۲۰ ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۴

دولت چین به تازگی با تجدیدنظر در قانون جزای این کشور اعلام کرد:کسانی که مرتکب اختلاس یا اخذ رشوه بالای 3 میلیون یوآن( 460 هزار دلار) شوند به اعدام محکوم خواهند شد .

اجرای حکم اعدام برای مجرمان اختلاس و رشوه در چین

به گزارش جام جم آنلاین ،خبرگزاری شین هوا در گزارشی اعلام کرد: دادگاه عالی چین و دادستانی عالی این کشور به طور مشترک این حکم را به عنوان مکملی برای حقوق جزا 2015 صادر کرده‌اند .

گفتنی این که این حکم بسته به شدت جرم ، به حبس ابد هم قابل تغییر است و همچنین شامل کسانی که از اختلاس و رشوه بوده اما گزارش ندهند نیز می شود .

در سال 2013 رئیس جمهور چین کمپینی بزرگ علیه وجود فساد اداری نخست در میان مقامات ارشد و نیروهای مسلح و دولتی راه اندازی کرد.

مترجم: مریم فلاحی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر