jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۶۷۹۴   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۳:۱۱

لایحه بودجه 95 در مهلتی 10 روزه در جلسات شورای نگهبان قانون اساسی بررسی می شود.

مهلت 10 روزه شورای نگهبان برای بررسی لایحه بودجه 95

به گزارش جام جم آنلاین ، فرایند بررسی و تصویب لایحه بودجه در جلسات مختلف مجلس شورای اسلامی به احتمال بسیار فردا به پایان می رسد و به شورای نگهبان ارسال می شود.

طبق قانون اساسی، این شورا 10روز مهلت دارد که این لایحه را بررسی و نتایج آن را اعلام کند و اگر زمان بیشتری برای بررسی آن نیاز باشد تا 10 روز دیگر می تواند این مهلت را تمدید کند.

بر این اساس از زمان دریافت لایحه بودجه در دبیرخانه شورای نگهبان در مجموع حداکثر تا 20 روز نتایج بررسی این لایحه مشخص و اعلام می شود.

پیشتر علی اکبر ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس از پایان بررسی لایحه بودجه 95 در مجلس تا فردا سه شنبه و ارسال آن به شورای نگهبان خبر داده بود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

تقویت آموزه‌های ماه مقاومت

دی ماه، در فصل تاریخ انقلاب اسلامی به نمادهایی چون «قیام» و «مقاومت» مزین شده است که همواره باید با بازنمایی و یادآوری این شاخص‌ها به بازنمایی و بازنشرگفتمان انقلاب اسلامی پرداخت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر