jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۶۶۵۹   ۳۰ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وزیر جهادکشاورزی در مورد گران شدن برنج ایرانی در بازار گفت: وزارت جهاد، مسئولیتی در بازار داخل و برخورد با گران‌فروشی ندارد بلکه وظیفه تنظیم میزان صادرات، تولید و واردات را به‌عهده دارد.

به گزارش فارس، از سال گذشته با اجرای قانون انتزاع که وظیفه تنظیم بازار کالاهای اساسی و تامین آن از وزارت صنعت، معدن و تجارت به وزارت جهادکشاورزی واگذار شد، متاسفانه چه در تنظیم بازار شب عید و تامین میوه و چه در زمینه تامین کالای اساسی هر بار با مشکلی مواجه شدیم، مسئولان وزارت صنعت به جای پاسخگویی به رسانه‌ها، توپ را به زمین وزارت جهادکشاورزی انداخته و عنوان کردند که تنظیم بازار این‌گونه کالاها به‌عهده وزارت جهاد است. وزیر جهادکشاورزی هم پس از آن‌که قیمت برنج داخلی در بازار عمده‌فروشان تهران به بیش از 11 هزار تومان در هر کیلوگرم رسید بصراحت اعلام کرد که اگر در بازار گرانفروشی انجام می‌شود، مسئولیتش با وزارت جهادکشاورزی نیست.

وی تصریح کرد: وظیفه ما تنظیم و تامین تولید داخل، صادرات و واردات این محصول است که 5/2 میلیون تن تولید داخل داشته‌ایم و 800 هزار تن هم اجازه واردات برنج خارجی را داده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر