jamejamonline
فرهنگی کتاب و ادبیات کد خبر: ۸۹۶۵۷۴ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۶:۴۶

مدیر امور رسانه‌ای و خبری نمایشگاه کتاب تهران گفت: رسانه‌های علاقه‌مند به حضور در این نمایشگاه می‌توانند خبرنگاران خود را برای دریافت کارت خبرنگاری معرفی کنند.

ثبت‌نام خبرنگاران برای پوشش نمایشگاه کتاب تهران آغاز شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، سید محمد طباطبایی حسینی، مدیر امور رسانه‌ای و خبری نمایشگاه کتاب تهران از آغاز ثبت نام خبرنگاران برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: نظر به برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، از رسانه‌های علاقه‌مند به حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درخواست می‌شود برای صدور کارت خبرنگاری و انجام هماهنگی‌های لازم برای پوشش اخبار نمایشگاه کتاب نسبت به معرفی خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران فعال آن رسانه در حوزه کتاب تا پایان وقت اداری روز شنبه چهارم اردیبهشت اقدام کنند.

مدیر ستاد خبری و رسانه‌ای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران افزود: مدیران رسانه‌های علاقه‌مند می‌توانند مشخصات همکاران خود شامل (نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس پست الترونیک و سمت) را به همراه اسکن معرفی‌نامه، اسکن مدرک شناسایی(کارت ملی) و اسکن عکس پرسنلی از طریق پست الکترونیک resaneh.book۲۹@gmail.com برای واحد ارتباط با رسانه‌ها در ستاد خبری و رسانه‌ای نمایشگاه ارسال کنند.

طباطبایی در ادامه گفت: زمان در نظر گرفته شده برای ارسال مدارک تمدید نخواهد شد و فقط برای خبرنگاران، عکاسان و تصویربردارانی که تاریخ مذکور مدارک خود را ارسال کنند و هویت رسانه‌ای آنان مورد تایید ستاد خبری و رسانه‌ای نمایشگاه قرار بگیرد، کارت خبرنگاری صادر خواهد شد.

وی افزود: مدیران برنامه‌ها و شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی نیز برای دریافت کارت و مجوز فعالیت در نمایشگاه می‌توانند اسامی همکاران خود را تا تاریخ مذکور به پست الکترونیک اعلام شده ارسال کنند. همچنین اهالی رسانه برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۴۱۵۲۵۴ تماس بگیرند.

بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» در روزهای ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر