jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۶۲۶۲ ۲۹ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

شیخ خضر عدنان از اعضای ارشد جهاد اسلامی فلسطین در جریان یک مراسم میان خانواده‌های شهدای فلسطینی گفت: خطاب به تمام کسانی که رژیم اشغالگر، پیکر فرزندان آنها را نزد خود نگه داشته و تحویل نمی‌دهد می‌گویم درد شما، درد ماست.

سردی یخچال سردخانه‌ها (که این پیکرها در آن نگهداری می‌شوند) قلب‌های ما را خونین کرده است. با مقاومت، رژیم اشغالگر را مجبور به تحویل پیکر شهدا خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری فلسطین‌الیوم، عدنان تاکید کرد رژیم صهیونیستی در سکوت به دنبال اجرای توطئه‌های خود در مسجدالاقصی است و ملت فلسطین هیچ زمانی نخواهد پذیرفت با قاتل فرزندانش دست بدهد یا این که کلید قدس و مسجدالاقصی را به او تحویل دهد و جز به نابودی این رژیم راضی نمی‌شود. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر