jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۹۶۲۱۷   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۹:۰۷

نوشاد عالمیان با پیروزی برابر حریف هنگ کنگی خود در مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک به عنوان سومین بازیکن ایرانی صاحب سهمیه المپیک شد.

نوشاد عالمیان المپیکی شد / کسب سومین سهمیه برای تنیس‌روی‌میز ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک امروز با برگزاری دیدارهای روز دوم از مرحله دوم این رقابت ها در کشور هنگ کنگ پیگیری شد.

در این روز از رقابت ها نوشاد عالمیان که صبح امروز با شکست برابر کمال آچنتا از کشور هند از دستیابی به سهمیه مستقیم المپیک باز مانده بود دقایقی پیش در گروه بازنده این رقابت ها مقابل حریف هنگ کنگی خود بنام جیانگ تیانی صف آرایی کرد و طی آن به برتری ۴ بر ۱ دست یافت.

عالمیان گیم نخست این بازی را با نتیجه ۱۱ بر ۸ واگذار کرد اما در سایر گیم ها به ترتیب با نتیجه ۱۱ بر ۵، ۱۱ بر ۵، ۱۱ بر ۶ و ۱۱ بر ۴ به برتری دست یافت.

عالمیان در حالی صاحب این پیروزی شد که با رنکینگ ۱۳۲ برابر حریف خود که صاحب رنکینگ ۵۵ است، صف آرایی کرد.

عالمیان با کسب این پیروزی به عنوان سومین بازیکن ایرانی صاحب سهمیه المپیک ریو شد.

پیش از این ندا شهسواری و ندا عالمیان از منطقه آسیای میانه به این سهمیه دست یافته بودند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر