jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۹۶۲۱۷ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۹:۰۷

نوشاد عالمیان با پیروزی برابر حریف هنگ کنگی خود در مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک به عنوان سومین بازیکن ایرانی صاحب سهمیه المپیک شد.

نوشاد عالمیان المپیکی شد / کسب سومین سهمیه برای تنیس‌روی‌میز ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک امروز با برگزاری دیدارهای روز دوم از مرحله دوم این رقابت ها در کشور هنگ کنگ پیگیری شد.

در این روز از رقابت ها نوشاد عالمیان که صبح امروز با شکست برابر کمال آچنتا از کشور هند از دستیابی به سهمیه مستقیم المپیک باز مانده بود دقایقی پیش در گروه بازنده این رقابت ها مقابل حریف هنگ کنگی خود بنام جیانگ تیانی صف آرایی کرد و طی آن به برتری ۴ بر ۱ دست یافت.

عالمیان گیم نخست این بازی را با نتیجه ۱۱ بر ۸ واگذار کرد اما در سایر گیم ها به ترتیب با نتیجه ۱۱ بر ۵، ۱۱ بر ۵، ۱۱ بر ۶ و ۱۱ بر ۴ به برتری دست یافت.

عالمیان در حالی صاحب این پیروزی شد که با رنکینگ ۱۳۲ برابر حریف خود که صاحب رنکینگ ۵۵ است، صف آرایی کرد.

عالمیان با کسب این پیروزی به عنوان سومین بازیکن ایرانی صاحب سهمیه المپیک ریو شد.

پیش از این ندا شهسواری و ندا عالمیان از منطقه آسیای میانه به این سهمیه دست یافته بودند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر