jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۶۱۲۱ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۵۳

قرار بود دربی 82 بر اساس بیانیه مشترکی که مدیرعاملان هر دو باشگاه اعلام کردند عاری از زباله باشد اما....

فرهنگ پایین ...= خبر لطفا بدون هماهنگی منتشر نشود

به گزارش جام جم ورزشی ، عکسی که در زیر می بینید نمایی از ورزشگاه آزادی ساعاتی پس از پایان دربی 82 است. چیزی که می بینید کاملا با بیانیه مشترک مدیرعاملان دو باشگاه در تناقض است. آنها یک دربی بدون زباله می خواستند اما حداقل این عکس دربی پرزباله ای را نشان می دهد! گویا برخی از تماشاگران با از یاد بردن روز بدون زباله فقط به کری خوانی مشغول بودند....

-

-

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر