jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۸۹۶۰۶۵ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۲۳

در ادامه رویکردهای ضد ایرانی کاخ سفید، ایران در فهرست کشورهایی با نگرانی خاص قرار گرفت.

کربی: ایران در فهرست نگرانی های خاص آمریکا قرار دارد

به گزارش جام جم آنلاین ، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت: ایران و عربستان سعودی بار دیگر در فهرست کشورهایی با نگرانی خاص قرار گرفتند.

جان کربی افزود: وزارت امور خارجه آمریکا به کنگره اطلاع داد، مجددا ایران را در فهرست کشورهای موجب نگرانی خاص براساس قانون آزادی بین المللی مذهب قرار داده است. این کشورها شامل میانمار، چین، اریتره، ایران، کره شمالی، سودان، عربستان سعودی، ترکمنستان، ازبکستان هستند و نخستین بار تاجیکستان نیز به فهرست کشورهای با نگرانی خاص اضافه شد.

وی افزود: براساس قانون آزادی بین المللی مذهب، اقدامات رئیس جمهور برای میانمار، چین، اریتره، ایران، کره شمالی و سودان اجرا می شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مصاف جدی با یقه سفیدها

مصاف جدی با یقه سفیدها

تاکنون تلاش‌های زیادی برای احقاق حقوق مردم و اجرای عدالت قضایی و اجتماعی از سوی آیت‌ا... رئیسی، رئیس قوه‌قضاییه صورت گرفته و نتایجی در برداشته است اما با این وصف، موضوع صدور دستورالعمل اجرایی قانون اعاده اموال نامشروع مسؤولان را شاید بتوان جزو برجسته‌ترین اقدامات صورت گرفته در این زمینه دانست.

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

مذاکره نکردیم، جنگ هم نمی‌شود

در چند روز گذشته لفاظی‌های بسیاری مبنی بر این‌که ممکن است یک جنگ بین ایالات متحده آمریکا و جمهوری اسلامی ایران رخ دهد صورت گرفته است که بیشترین سهم در این لفاظی‌ها مربوط به دیپلمات‌های غربی و رسانه‌های نزدیک و وابسته به آنها بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر