jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۹۱۴ ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

عضو هیات امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور گفت: کار تحویل 2000 واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو فرد معلول به بالا انجام شده است.

به گزارش میزان، هاشم سلیمی‌آشتیانی افزود: از تعداد 3200 هزار خانواده دارای دو معلول به بالا اکنون بیش از 2000 خانواده صاحب مسکن شده اند و روند تهیه مسکن برای معلولان ادامه خواهد یافت.

حبیب‌الله بوربور، رئیس هیات مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور در مجمع خیرین کشور نیز تاکید کرد: هم‌اکنون 12مجمع خیرین در کشور فعال است که هر کدام از آنها در موارد مختلف اقدام به فعالیت و ساخت‌وساز می‌کنند.

وی عنوان کرد: از ساخت مدرسه و مسجد گرفته تا پیگیری امور عمرانی ساخت بیمارستان، شیرخوارگاه و خوابگاه در دستور کار مجمع خیرین کشور قرار دارد. رئیس هیات مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور با اشاره به همکاری سازمان اوقاف با این مجمع خاطرنشان کرد: مقرر شده از این پس هر خیری که اقدام به ساخت مجموعه جدیدی می‌کند با همکاری سازمان اوقاف یک نماد برای آن خیر تعریف شود.

بوربور اظهار کرد: با این کار وقف‌ها ادامه‌دار بوده و امور خیر نیز به مردم کشور شناسانده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر