jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۵۹۱۴   ۲۸ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

عضو هیات امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور گفت: کار تحویل 2000 واحد مسکونی به خانواده‌های دارای دو فرد معلول به بالا انجام شده است.

به گزارش میزان، هاشم سلیمی‌آشتیانی افزود: از تعداد 3200 هزار خانواده دارای دو معلول به بالا اکنون بیش از 2000 خانواده صاحب مسکن شده اند و روند تهیه مسکن برای معلولان ادامه خواهد یافت.

حبیب‌الله بوربور، رئیس هیات مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور در مجمع خیرین کشور نیز تاکید کرد: هم‌اکنون 12مجمع خیرین در کشور فعال است که هر کدام از آنها در موارد مختلف اقدام به فعالیت و ساخت‌وساز می‌کنند.

وی عنوان کرد: از ساخت مدرسه و مسجد گرفته تا پیگیری امور عمرانی ساخت بیمارستان، شیرخوارگاه و خوابگاه در دستور کار مجمع خیرین کشور قرار دارد. رئیس هیات مدیره جامعه خیرین حامی معلولان کشور با اشاره به همکاری سازمان اوقاف با این مجمع خاطرنشان کرد: مقرر شده از این پس هر خیری که اقدام به ساخت مجموعه جدیدی می‌کند با همکاری سازمان اوقاف یک نماد برای آن خیر تعریف شود.

بوربور اظهار کرد: با این کار وقف‌ها ادامه‌دار بوده و امور خیر نیز به مردم کشور شناسانده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر