jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۶۱۹ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل دفتر ازدواج وزارت ورزش و جوانان با بیان این که در حال حاضر بیش از 350 سایت و 20 کانال در حوزه ازدواج و جوانان فعالیت دارند، گفت: متأسفانه بیشتر این سایت‌ها و کانال‌ها مجوزهای لازم را ندارند و از افراد متخصص و باصلاحیت در آنها استفاده نشده است.

به گزارش فارس، ناصر صبحی در جلسه هماهنگی‌،نظارت و ساماندهی سایت‌های همسان‌گزینی و فعالیت‌های مجازی در این زمینه افزود: دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان در جهت شناسایی فعالیت‌های مجازی در حوزه ازدواج و تحکیم خانواده اقداماتی را آغاز کرده است.

مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان فعالیت این سایت‌های غیرمجاز را به سه دسته تقسیم‌بندی کرد و افزود: برخی از سایت‌ها از وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها مجوز گرفتند و فعالیت‌های آنها طبق اساسنامه است، اما از افراد متخصص استفاده نمی‌کنند، برخی دیگر مجوز فعالیت از دستگاه‌ها گرفته‌اند، اما خارج از حیطه مسئولیت خود عمل می‌کنند و اکثریت این کانال‌ها و سایت‌ها نیز مجوز ندارند و از افراد تخصصی و با صلاحیت لازم در کارهای خود استفاده نمی‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر