jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۴۹۸ ۲۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مردم کره‌جنوبی روز گذشته برای انتخاب نمایندگان جدید پارلمان پای صندوق‌های رای رفتند. انتظار می‌رود محافظه‌کاران حاکم بار دیگر اکثریت پارلمان را با وجود رکود اقتصادی و کارنامه چهار ساله‌ای که با کمترین پیشرفت همراه بوده به دست گیرند.

براساس اعلام کمیسیون ملی انتخابات کره جنوبی، مشارکت اولیه مردم به نسبت چهار سال پیش کمتر بوده است. چنانچه این روند ادامه پیدا کند به نفع حزب پارک گئون‌های، رئیس‌جمهور کره‌جنوبی خواهد بود. رای‌دهندگان معتقدند که پارلمان، مسائل مهمی چون اشتغالزایی و امنیت ملی را نادیده گرفته و بیشتر روی حفاظت از منافع سیاسی متمرکز شده است./ ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر