jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۲۳۹ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از اسکان منتخبان مجلس دهم در تهران توسط رئیس مجلس انتقاد کرد.

به گزارش تسنیم، نیره اخوان، نماینده مردم اصفهان در جلسه علنی مجلس، خطاب به علی لاریجانی گفت: من از شما می‌پرسم، ترتیباتی در زمینه انتقال و اسکان منتخبان مجلس دهم از سوی شما داده شده، درحالی که این افراد صرفا منتخب هستند و هنوز نماینده نشده‌اند و این هزینه‌ها متعلق به بیت‌المال است و متناسب با سال اقتصاد مقاومتی نیست و باید در این موارد نظارت کنید که این خرج‌ها و هزینه‌ها روی دست ملت گذاشته نشود.علی لاریجانی نیز در پاسخ به این تذکر عنوان کرد: ما پول کسی را به کس دیگری نداده‌ایم و بنده نمی‌دانم که منبع اطلاعات شما کجاست، اما به شما پول می‌دهیم که به اصفهان بروید، ولی پول کس دیگری را به کس دیگری نداده‌ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر