jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۵۱۱۸ ۲۵ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اداره فرش استان زنجان از کاهش صادرات فرش در استان زنجان خبر داد و گفت: به خریداران فرش‌های دستباف در استان زنجان وام پرداخت می‌شود.

محسن جعفری در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در راستای رونق خرید‌و‌فروش فرش‌های دستباف در استان زنجان به‌خریداران فرش‌های دستباف تا سقف ده‌میلیون تومان وام پرداخت می‌شود.

وی عنوان کرد: این وام‌ها تا سقف ده‌میلیون تومان با 4 درصد با بازپرداخت 36 ماهه خواهدبود.

رئیس اداره فرش استان زنجان افزود: این طرح به شکل آزمایشی برای رونق خریدوفروش فرش اجرا می‌شود.

وی به کاهش 7 درصدی صادرات فرش در سال 94 نسبت به سال 93 اشاره کرد و گفت: وضعیت صادرات فرش‌های دستباف در استان زنجان با کاهش روبه‌رو بوده است که یکی از عوامل مهم آن، کاهش نقل‌وانتقال پول میان کشورها به شمار می‌رود.

جعفری خاطرنشان کرد: در داخل کشور همه ارزش فرش‌های دستباف را می‌دانند، ولی به دلیل نبود قدرت خرید، خریداری فرش‌های دستباف در کشور رونق چندانی ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر