jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۵۰۴۸   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۱

یک شبکه عرب زبان از کشته شدن «فتحی زیدان» مسئول جنبش فتح فلسطین در اردوگاه پناهندگان فلسطینی (عین الحلوه) بر اثر انفجار در ورودی شمالی این اردوگاه خبر داد.

انفجار تروریستی در لبنان و کشته شدن مسئول جنبش فتح+عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از المنار، «فتحی زیدان» مسئول جنبش فتح فلسطین در اردوگاه پناهندگان فلسطینی «عین الحلوه» لبنان کشته شد.

بر اساس این گزارش، این مسئول جنبش فتح پس از وقوع انفجار تروریستی در ورودی شمالی اردوگاه عین الحلوه در شهر صیدا کشته شده است.

برخی خبرها حاکی از این هستند که یک بمب کنارجاده ای در مسیر خودروی حامل «فتحی زیدان» مسئول جنبش فتح فلسطین در اردوگاه عین الحلوه منفجر شده است. این در حالی است که تاکنون هیچ اظهارنظر رسمی از سوی مقامات لبنانی یا فلسطینی در خصوص این انفجار مطرح نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

همه بچه‌های ابو رجب

همه بچه‌های ابو رجب

داعش که حس می‌کرد دیگر دارد نفس‌های آخرش را می‌کشد، زورهای آخرش را هم می‌زد و روزهای سختی را برای رزمندگان سوریه ساخته بود. ما آن روزها در خط‌مقدم جنگ و با تیم مستندسازی رفته بودیم اما قرارمان به ساختن مستند نبود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر