jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۸۹۵۰۴۸ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۲۱

یک شبکه عرب زبان از کشته شدن «فتحی زیدان» مسئول جنبش فتح فلسطین در اردوگاه پناهندگان فلسطینی (عین الحلوه) بر اثر انفجار در ورودی شمالی این اردوگاه خبر داد.

انفجار تروریستی در لبنان و کشته شدن مسئول جنبش فتح+عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از المنار، «فتحی زیدان» مسئول جنبش فتح فلسطین در اردوگاه پناهندگان فلسطینی «عین الحلوه» لبنان کشته شد.

بر اساس این گزارش، این مسئول جنبش فتح پس از وقوع انفجار تروریستی در ورودی شمالی اردوگاه عین الحلوه در شهر صیدا کشته شده است.

برخی خبرها حاکی از این هستند که یک بمب کنارجاده ای در مسیر خودروی حامل «فتحی زیدان» مسئول جنبش فتح فلسطین در اردوگاه عین الحلوه منفجر شده است. این در حالی است که تاکنون هیچ اظهارنظر رسمی از سوی مقامات لبنانی یا فلسطینی در خصوص این انفجار مطرح نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر