jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۴۹۹۸   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۱:۳۵

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان از کناره گیری این تیم از ادامه فینال لیگ برتر بسکتبال خبر داده‌ است.

انصراف لفظی آبادانی‌ها از ادامه فینال لیگ برتر بسکتبال

به گزارش جام جم ورزشی ، بعد از پایان دومین فینال از لیگ برتر بسکتبال مدیرعامل باشگاه نفت آبادان اعلام کرده تیمش مسابقات را ادامه نمی‌دهد و کنار می‌کشد.

تیم بسکتبال نفت آبادان در دومین دیدار فینال برابر پتروشیمی مغلوب شد که به تصمیمات داوری اعتراض داشت و به همین دلیل مختاری مدیرعامل باشگاه کناره‌گیری این تیم از ادامه مسابقات را اعلام کرده‌است و باید دید در نهایت چه تصمیمی گرفته‌ می‌شود.

به نظر می‌رسد این تصمیم به‌گونه‌ای اعتراض به داوری‌ها باشد چرا که قبل از مسابقه و زمان اعلام شدن تیم داوری انتقادهایی به چینش قاضیان فینال وجود داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر