jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۸۵۸   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

وحید طالب‌لو و مهدی طارمی، دو بازیکن استقلال و پرسپولیس در آستانه دربی 82 بیانیه‌ای اخلاقی منتشر کردند.

در این بیانیه آمده است: دربی‌های زیادی برگزار و تمام شده‌اند، می‌خواهیم در این بازی و به کمک هواداران آبی و قرمز علاوه بر نتیجه، اخلاق و ادب ایرانی را هم ماندگار کنیم. جمعه در کنار همه ما 22 کودک متفاوت حضور خواهند داشت؛ کودکانی که طعم مهربانی را کمتر چشیده‌اند و با واژه‌های خشن بیشتر از دوستت دارم‌ها آشنایند. در سرزمین کودکی خویش به دنبال رفتارهای اجتماعی مناسب و دلنشین هستند و در تلاشند گذشته‌شان را با نیلوفرها پاک کنند. می‌آیند تا ثابت کنند می‌توان مسیر را تغییر داد و تا رسیدن به خورشید تلاش کرد.

در ادامه این بیاینه آمده است: بیایید و با یکدیگر بازی جوانمردانه را روی سکو‌ها به نمایش بگذاریم. وظیفه بر ما حکم می‌کند در کنار این عزیزان بیشتر از پیش مراقب رفتارها، شعارها و صحبت‌هایمان باشیم. در این بازی فقط بازیکنان الگو نیستند. شما هواداران عزیز هم الگو هستید. الگوی آینده‌سازان ایران و الگوی جامعه فوتبال برای تمام ایرانی‌ها.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر