jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۸۲۶ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در پی افزایش نرخ بیمه شخص ثالث و رشد قیمت کارخانه‌ای محصولات ایران‌‌خودرو و سایپا، قیمت خودروهای داخلی در بازار 200 تا 300 هزار تومان افزایش یافت.

به گزارش فارس، چهارشنبه هفته گذشته رشد نرخ بیمه شخص ثالث باعث افزایش 150 تا 180 هزار تومانی قیمت محصولات ایران‌خودرو و 130 تا 150 هزار تومانی قیمت محصولات سایپا شد که هم‌اکنون این افزایش قیمت‌ها بر نرخ‌های بازار نیز تأثیر گذاشته و باعث بالا رفتن قیمت‌ها در بازار شده است.

بر این اساس، قیمت پژو 206 صندوق‌دار مدل V8 در بازار با افزایش صد هزار تومانی به 5/37 میلیون تومان رسیده و قیمت پژو 405 اس‌ال‌ایکس نیز با همین میزان افزایش به 30 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است. در مورد محصولات سایپا نیز باید به افزایش 200 هزار تومانی قیمت تیبا اشاره کنیم که به 24 میلیون و صد هزار تومان رسیده است. قیمت سایپا111 مدل SE نیز با افزایش 250 هزار تومانی در بازار به قیمت 20 میلیون و 500 هزار تومان عرضه می‌شود. قیمت سایپا131 نیز طی روزهای اخیر 200 هزار تومان افزایش داشته و به 20 میلیون و صد هزار تومان رسیده است. در مورد سایپا132 هم باید به رشد صد هزار تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن به قیمت 20 میلیون و 300 هزار تومان در بازار اشاره کنیم. در عین حال، قیمت تیبا2 در بازار بدون تغییر 26 میلیون و 700 هزار تومان، چانگانCS35 بدون تغییر 72 میلیون تومان و پارس‌تندر بدون تغییر 41 میلیون تومان است. بازار خودرو در حالی شاهد افزایش قیمت خودروهای داخلی است که خرید و فروش همچنان راکد بوده و تقاضای زیادی برای خرید خودرو وجود ندارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر