jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۷۵۱   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

گفته می‌شود ممنوعیت فعالیتی زانیار خسروی برطرف شده است و این خواننده پس از ماه‌ها دوری از استیج، در تهران روی صحنه می‌رود.

جام‌جم آنلاین در این باره نوشت: این خواننده جوان همراه چند خواننده دیگر از حدود هفت ماه قبل به دلیل شائبه همکاری با یکی از رسانه‌های غیرمجاز با حکم ممنوع‌الفعالیت مواجه شده بود. اما شنیده‌ها حکایت از آن دارد که همزمان با حل این مشکل، زانیار خسروی بالاخره روی صحنه خواهد رفت. بتازگی هم پوسترهایی در فضای مجازی و بخصوص صفحات منتسب به طرفداران زانیار دست به دست می‌شود و حکایت از آن دارد که روز 24 اردیبهشت باید منتظر اولین کنسرت او پس از ماه‌ها در تهران باشیم. این برنامه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد و بلیت فروشی آن هم بزودی آغاز می‌شود. داستان ممنوع‌الفعالیت شدن زانیار خسروی فرآیند تقریبا پیچیده‌ای را سپری کرد و با تاخیر طولانی نسبت به دیگر همکارانش توانست این مسأله را حل کند و دوباره به صحنه باز گردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر