jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۴۶۷۵ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۶:۳۶

آیین نامه تعرفه های خدمات خاص پزشکی قانونی در سال 1395 بنا به پیشنهاد سازمان پزشکی قانونی کشور و موافقت رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.

ابلاغ تعرفه های سال 95 خدمات خاص پزشکی قانونی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، ادارات کل و مراکز پزشکی قانونی سراسر کشور، از اول اردیبهشت امسال، خدمات خود را مطابق تعرفه های جدید ارائه می کنند.

بر اساس این گزارش، تعرفه خدمات خاص پزشکی قانونی هر ساله طبق ماده سه قانون تشکیل سازمان پزشکی قانونی کشور و آیین نامه اجرایی ماده 8 همین قانون، بعد از تأیید رئیس قوه قضائیه برای عملی شدن به ادارات کل استان ها و مراکز ابلاغ می شود.

مراکز پزشکی قانونی موظفند تعرفه های خدمات پزشکی قانونی را مطابق آیین نام جدید اخذ و به حساب خزانه واریز کنند .

جزئیات این تعرفه ها در پایگاه اطلاع رسانی سازمان پزشکی قانونی کشور به نشانی اینترنتی http://www.lmo.ir موجود است .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر