jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۸۹۴۶۵۲ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۵:۴۵

حتی با قوی‌ترین پاوربانک‌ها و باتری‌های اضافه برای گوشی‌تان باز هم برای مسافرت چند روزه به دل طبیعت ممکن است با مشکل بی‌شارژی مواجه‌ شوید، اما راه‌حل این مشکل همیشگی چیست؟ یعنی در جایی که خبری از پریز برق نیست و باتری‌های اضافه هم خالی شده‌اند، آیا راهی وجود دارد که از طبیعت انرژی مورد نیاز برای گوشی خود را تامین کنید؟

شارژ زیر نور خورشید

به گزارش جام جم کلیک ، راه‌حل شما استفاده از صفحات خورشیدی Solar E است. این صفحه خورشیدی سه تکه مانند یک پوشه تاشده و در کوله یا کیف شما جا می‌شود و با استفاده از درگاه USB می‌تواند هر وسیله برقی ۱۲ واتی را شارژ کند. این وسیله با پنج ساعت قرار گرفتن زیر نور خورشید می‌تواند تا ۱۲ ساعت گجتی مانند آیپد را شارژ کند. برای خرید چنین ابزار کاربردی باید ۷۰ تا صد دلار هزینه کنید.

منبع: ضمیمه کلیک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر