jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۹۴۵۴۳ ۲۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۳۰

دیدار دو باشگاه محلی لیگ فوتبال عربستان سعودی به دلیل غیر اسلامی دانستن مدل موی دروازه بان یکی از تیمها برای لحظاتی متوقف شد.

تراشیدن موی دروازه بان توسط داور در عربستان(فیلم)

به گزارش جام جم نما به نقل از العالم، کمیته نظارت بازی های لیگ عربستان و داور مسابقه پس از مشاهده مدل موی دروازه بان یکی از تیم ها آن را غیر اسلامی تشخیص داده و درهمان محل با قیچی آن را اصلاح کردند.

ویدئوی منتشر شده از این ماجرا نشان می دهد که دو نفر درمقابل تماشاگران با قیچی موهای دروازه بان را به شکل مورد تایید کمیته نظارت اصلاح کرده و او را روانه زمین کردند.

مقام های ورزشی سعودی دستورالعملی صادر کرده اند که براساس آن بازیکنان تمام تیم های ورزشی موظف به رعایت اصول اسلامی و خودداری از آرایش مو به سبک های موسوم از جمله فشن و تیفوسی هستند و در صورت مشاهده عمل خلاف دستورالعمل از ورود آنان به زمین و سالن های ورزشی جلوگیری خواهد شد.

برخی روحانیون سعودی مدل های مرسوم مو به سبک ورزشکاران اروپایی را در کشور خود مکروه و تعدادی آن را حرام اعلام کرده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر