jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۴۳   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۸

شورای اسلامی شهر تهران در آخرین جلسه علنی خود نرخ کرایه تاکسی ها را بررسی کرد که در این جلسه افزایش 10 درصدی کرایه تاکسی های گردشی و خطوط ویژه تصویب شد سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی

نرخ کارشناسی شده کرایه تاکسی های خطوط تهران را نیز با افزایش 10 درصدی نسبت به سال گذشته به شورا اعلام کرده و منتظر تصویب آن است از آنجا که میزان افزایش مجاز در پیشنهاد تاکسیرانی لحاظ شده ، به نظر نمی رسد تغییر چندانی در این ارقام رخ بدهد؛ ضمن آن که با توجه به گذشت 2 ماه از آغاز سال ، شورای شهر باید هرچه زودتر تصمیم بگیرد. نرخ کرایه پیشنهادی 48 مسیر عمده تهران به این شرح است و شهروندان می توانند تخلفات را با تلفن 124 و سایر تلفنهای تاکسیرانی اطلاع دهند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر