jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۲۶۱   ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

تیم ملی روئینگ بانوان با سه قایقران در رقابت‌های انتخابی المپیک شرکت می‌کند. براساس اعلام افشین فرزام، سرمربی تیم ملی سه ملی پوش ایران برای حضور در رقابت‌های کسب سهمیه انتخاب شدند.

مهسا جاور، نازنین ملایی و حمیرا برزگر سه قایقرانی هستند که به رقابت‌های کسب سهمیه المپیک اعزام می‌شوند. مهسا جاور در قایق تک‌نفره سنگین وزن و نازنین ملایی به همراه حمیرا برزگر در قایق دو نفره سبک‌وزن برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنند.

اردوی تیم ملی بانوان در چین امروز (سه‌شنبه 24 فروردین) به پایان می‌رسد و این تیم 10 روز قبل از رقابت‌های انتخابی در کره جنوبی به این کشور می‌رود.

فرزام در‌خصوص شرایط مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا گفت: امسال برای نخستین بار مسابقات انتخابی در آسیا و اقیانوسیه با هم برگزار می‌شود و با توجه به این شرایط 7 قایق در بخش یک نفره و 3 قایق در دو نفره جواز حضور در المپیک را کسب می‌کنند به همین دلیل شرایط سخت است و پنج، شش تیم اول آسیا شرایط یکسانی دارند و مطمئناً صدم ثانیه‌ها در نتیجه تأثیر دارد. امیدوارم در نهایت بتوانیم سهمیه المپیک را کسب کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر