jamejamnashriyat
نشریات جام ورزشی بانوان کد خبر: ۸۹۴۲۶۱ ۲۴ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

تیم ملی روئینگ بانوان با سه قایقران در رقابت‌های انتخابی المپیک شرکت می‌کند. براساس اعلام افشین فرزام، سرمربی تیم ملی سه ملی پوش ایران برای حضور در رقابت‌های کسب سهمیه انتخاب شدند.

مهسا جاور، نازنین ملایی و حمیرا برزگر سه قایقرانی هستند که به رقابت‌های کسب سهمیه المپیک اعزام می‌شوند. مهسا جاور در قایق تک‌نفره سنگین وزن و نازنین ملایی به همراه حمیرا برزگر در قایق دو نفره سبک‌وزن برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنند.

اردوی تیم ملی بانوان در چین امروز (سه‌شنبه 24 فروردین) به پایان می‌رسد و این تیم 10 روز قبل از رقابت‌های انتخابی در کره جنوبی به این کشور می‌رود.

فرزام در‌خصوص شرایط مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا گفت: امسال برای نخستین بار مسابقات انتخابی در آسیا و اقیانوسیه با هم برگزار می‌شود و با توجه به این شرایط 7 قایق در بخش یک نفره و 3 قایق در دو نفره جواز حضور در المپیک را کسب می‌کنند به همین دلیل شرایط سخت است و پنج، شش تیم اول آسیا شرایط یکسانی دارند و مطمئناً صدم ثانیه‌ها در نتیجه تأثیر دارد. امیدوارم در نهایت بتوانیم سهمیه المپیک را کسب کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر