jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۱۶۶ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

روز گذشته شرکت «اوبر» که در زمینه حمل و نقل عمومی فعالیت دارد، اعلام کرد: در زمینه پرونده دروغگویی که در ایالات آمریکا علیه این شرکت در جریان بوده با مقامات قضایی این کشور به توافق رسیده است.

مدیران اوبر می‌گویند: براساس این توافق اوبر تا 60 روز آینده مبلغ ده میلیون دلار به دادگستری ایالات متحده پرداخت خواهد کرد. در صورت عدم رعایت مفاد توافق، این شرکت باید علاوه بر این مبلغ، ۱۵ میلیون دلار اضافه‌تر بپردازد. این پرونده براساس تحقیقات قضایی آمریکا گشوده و در آن مشخص شد ۲۵راننده «اوبر» با وجود داشتن محکومیت کیفری برای این شرکت کار کرده‌اند. به عنوان مثال یکی از آنها به اتهام قتل ۲۶سال در زندان بوده است./ سی‌ان‌ان

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر