jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۱۵۲   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سیدعلی‌اصغر هندی، مسئول کمیته وصول مطالبات وزارت نفت درباره در اختیار قرار دادن وکالت بلاعزل به وزارت نفت برای بازپس‌گیری اموال خارج از کشور این متهم نفتی گفت: این وکالتنامه فقط مربوط به یکی از اموالی می‌شود که پیش از این توسط دادستانی در اختیار وزارت نفت قرار داده شده است.

به گزارش وزارت نفت، وی افزود: به وزارت نفت ماموریت داده شده این مورد را پیگیری کند و آن را به بیت‌المال برگرداند. به گزارش ایرنا، اواخر سال 1394 مزایده بخشی از اموال «بابک زنجانی» بدهکار نفتی، برگزار شد و قرار است بزودی باقیمانده اموال وی نیز به مزایده گذاشته شود. بتازگی نیز وکالتنامه بخشی از اموال خارج کشور متهم نفتی در اختیار وزارت نفت قرار داده شده تا نسبت به فروش آن اقدام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر