jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۰۹۶ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در پی ورود سیلاب به دشت سیستان، دیروز جلسه ستاد بحران در زابل تشکیل شد.

استاندار سیستان و بلوچستان دراین جلسه از همه فرمانداران شهرستان‌های شمال استان خواست تمامی تمهیدات لازم را برای مقابله با سیلاب در منطقه بیندیشند. هاشمی با بیان این که هدف اصلی در مقابله با سیلاب، جلوگیری از خسارت به مناطق مسکونی است، تاکید کرد با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت‌ها، سیلاب ورودی به مسیرهای مختلف هدایت شود و در این مسأله حتی از امکانات نیروهای نظامی و انتظامی نیز بهره گرفته شود. وی از جمعیت هلال احمر استان نیز خواست همه امکانات خود را در منطقه مستقر و متمرکز کند. میرشکار، معاون سیاسی ـ امنیتی استاندار نیز در این جلسه گفت سیلاب ورودی از افغانستان ناشی از بارندگی‌های فراوان در چهار منطقه اروزگان، موسی قلعه، گرش و ولایت زابل در افغانستان است و احتمال دارد میزان سیلاب به سمت ایران افزایش یابد./ خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر