jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۴۰۸۷ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

باراک اوباما رئیس‌جمهوری آمریکا که با حضور در شهر لس‌آنجلس در جمع یکصد نفر از حامیان مالی حزب دموکرات سخنرانی کرد، با انتقاد از عملکرد نامزدهای جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری گفت: جمهوریخواهانی مثل دونالد ترامپ و تد کروز با بازگو کردن عقاید خود درخصوص مسائلی چون مهاجرت و امنیت ملی در واقع به نفع حزب دموکرات کار می‌کنند.

این دو با تبلیغات افراطی خود جمهوریخواهان سنتی را هم به دردسر انداخته‌اند. به گزارش دیلی میل اوباما در ادامه گفت: می‌دانم که این روزها نگرانی زیادی از بابت ترامپ وجود دارد اما من به شما قول می‌دهم که ترامپ جانشین من نخواهد بود. اوباما پیشتر نیز در این باره گفته بود که ترامپ هر چیزی می‌تواند باشد الا رئیس‌جمهور.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر