jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۴۰۸۲   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

اسنادی که در اختیار پایگاه خبری اینترسپت قرار گرفته نشان می‌دهد شرکت اسکین سنتیال ساینسس،که یک شرکت فعال در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی است، مورد توجه In-Q-Tel (شاخه سرمایه‌گذاری سیا) قرار گرفته است.

پایگاه خبری اینترسپت می‌نویسد: با آن که همگان تصور می‌کنند محصولات این شرکت منحصرا در زمینه آرایشی و بهداشتی است، اما شرکت اسکین سنتیال ساینسس اقدام به توسعه یک فناوری کرده که سبب برداشته شدن لایه سطحی پوست و آشکار شدن نشانه‌های منحصر به‌فرد زیستی می‌شود که می‌توان از آنها برای انجام آزمایش‌های تشخیصی متنوع از جمله جمع‌آوری دی‌ان‌ای استفاده کرد./ جام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

تابستان با واكسن ایرانی- كوبایی می‌آید

براساس آخرین برنامه‌ها، روند تولید و كارآزمایی بالینی فاز3 واكسن تولید انستیتو فینلای كوبا با مشاركت انستیتو پاستور ایران، در كشورهای ایران و كوبا به‌خوبی پیش می‌رود.

مهر باطل بر گفتمان سازش

مهر باطل بر گفتمان سازش

آنچه امروز در نوار غزه رخ می‌دهد تکان‌ دهنده است. شهادت ده‌ها انسان بیگناه، از جمله تعدادی از کودکان در حملات وحشیانه رژیم‌ اشغالگر قدس، بار دیگر ماهیت این رژیم منحوس و نامشروع را مقابل همگان افشا کرده است.

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر