jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۹۳۸۶۴   ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

با وجود این‌که زمان بسیار کمی از عرضه رسمی آیفون جدید اپل با نام SE به بازار جهانی می‌گذرد، اما این محصول اکنون در بازار ایران وجود دارد که می‌تواند نکته مثبت و خبر خوبی باشد.

وجه تاریک ماجرا این است که در حال حاضر بازار سیاهی برای این گوشی به وجود آمده و با قیمت‌های عجیبی به فروش می‌رسد. آیفون SE که با قیمت پایه 400 دلار و در جهت تولید یک محصول ارزان قیمت از طرف اپل روانه بازار شده است، اکنون مدل ۱۶ گیگابایتی آن تقریبا دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و نسخه ۶۴ گیگابایتی آن دو میلیون و ۸۵۰ هزار تومان در بازار ایران فروخته می‌شود. جالب این‌که این قیمت‌های سرسام‌آور فقط به فروشگاه‌های موبایل فروشی مراکز تجاری محدود نمی‌شود و سایت‌های فروش آنلاین نیز در قیمتگذاری خود از همین ارقام چند برابری استفاده می‌کنند. در صورتی که قیمت واقعی این محصول باید چیزی کمتر از دو میلیون تومان باشد. به نظر می‌رسد نبود وجود نماینده رسمی برای برند پرطرفداری مانند اپل در ایران به ضرر کاربران و مشتریان ایرانی تمام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر