jamejamnashriyat
نشریات کلیک کد خبر: ۸۹۳۸۶۴ ۲۲ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

با وجود این‌که زمان بسیار کمی از عرضه رسمی آیفون جدید اپل با نام SE به بازار جهانی می‌گذرد، اما این محصول اکنون در بازار ایران وجود دارد که می‌تواند نکته مثبت و خبر خوبی باشد.

وجه تاریک ماجرا این است که در حال حاضر بازار سیاهی برای این گوشی به وجود آمده و با قیمت‌های عجیبی به فروش می‌رسد. آیفون SE که با قیمت پایه 400 دلار و در جهت تولید یک محصول ارزان قیمت از طرف اپل روانه بازار شده است، اکنون مدل ۱۶ گیگابایتی آن تقریبا دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و نسخه ۶۴ گیگابایتی آن دو میلیون و ۸۵۰ هزار تومان در بازار ایران فروخته می‌شود. جالب این‌که این قیمت‌های سرسام‌آور فقط به فروشگاه‌های موبایل فروشی مراکز تجاری محدود نمی‌شود و سایت‌های فروش آنلاین نیز در قیمتگذاری خود از همین ارقام چند برابری استفاده می‌کنند. در صورتی که قیمت واقعی این محصول باید چیزی کمتر از دو میلیون تومان باشد. به نظر می‌رسد نبود وجود نماینده رسمی برای برند پرطرفداری مانند اپل در ایران به ضرر کاربران و مشتریان ایرانی تمام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر