jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۹۱ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد موادفروش زمانی که برای پیداکردن یکی از مشتریان بدهکار خود وارد پاتوق معتادان شد، با ضربه‌های چاقو از پا درآمد.

به گزارش جام‌جم، چهارشنبه گذشته درگیری مرگباری در پاتوق معتادان به بازپرس ویژه قتل مشهد اعلام شد و به دنبال این گزارش، گروه بررسی صحنه جرم راهی محل شده و تحقیقات جنایی را آغاز کردند. در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد، مرد 28ساله با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

یکی از شاهدان جنایت در تحقیقات عنوان کرد: مدتی قبل به یکی از دوستانمان مواد مخدر دادیم و قرار شد او پولش را برایمان بیاورد، ولی این کار را نکرد. چندبار با او تماس گرفتیم اما او پاسخ نداد. ماهم تصمیم گرفتیم او را پیدا کنیم و طلبمان را بگیریم. روز حادثه همراه مقتول و دو نفر دیگر از دوستانم، جست و جو برای یافتن پسر جوان به نام حامد را آغاز کردیم. او با اطلاع از این که ما در تعقیبش هستیم، مدام پاتوقش را تغییر می‌داد. سرانجام پاتوقش را پیدا کردیم و برای یافتن او به آنجا رفتیم. در آنجا دو نفر با ما درگیر شدند که یکی از آنها با ضربه‌های چاقو، حامد را کشت.

پس از شناسایی هویت متهم این پرونده، دستور بازداشت او صادر و متهم جوان که در خانه یکی از آشنایانش مخفی شده بود، دستگیر شد. او در تحقیقات عنوان کرد مقتول چاقو به دست داشته و می‌خواسته به او حمله کند که او در حرکتی چاقو را از دست مقتول گرفته و در دفاع از خود مرتکب قتل شده است.

متهم جوان پس از اعتراف به جنایت، در مقابل بازپرس احمدی‌نژاد و کارآگاهان جنایی به بازسازی صحنه قتل پرداخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

چرا اصلاح الگوی مصرف را جدی نگرفتیم؟

دقیقاً 10سال پیش، رهبر معظم انقلاب با اشراف کامل از شرایط محیطی و محاطی کشور و آگاهی از آینده جامعه، مهم‌ترین مسأله روز اقتصادی را شیوه مصرف آحاد مردم ومسؤولان و راه برون‌رفت از مشکلات پیش‌رو را صرفه‌جویی عمومی و اصلاح الگوی مصرف دانستند و بر این اساس، شعار سال 88 را «حرکت به سمت اصلاح الگوی مصرف» نام نهادند و فرمودند: «من آنچه را که می‌خواهم در این برهه عرض کنم این است که ملت عزیز جداً از اسراف و زیاده‌روی پرهیز کنند. چون وضع جامعه ما از لحاظ مصرف، وضع خوبی ندارد...عادت‌های ما، سنت‌های ما، روش‌های غلطی که از این و آن یاد گرفته‌ایم، ما را سوق داده است به زیاده‌‌روی در مصرف به نحو اسراف. یک نسبتی باید در جامعه میان تولید و مصرف وجود داشته باشد. امروز در کشور ما اینجوری نیست.»

این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر