jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۹۱ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد موادفروش زمانی که برای پیداکردن یکی از مشتریان بدهکار خود وارد پاتوق معتادان شد، با ضربه‌های چاقو از پا درآمد.

به گزارش جام‌جم، چهارشنبه گذشته درگیری مرگباری در پاتوق معتادان به بازپرس ویژه قتل مشهد اعلام شد و به دنبال این گزارش، گروه بررسی صحنه جرم راهی محل شده و تحقیقات جنایی را آغاز کردند. در بررسی‌های مقدماتی مشخص شد، مرد 28ساله با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

یکی از شاهدان جنایت در تحقیقات عنوان کرد: مدتی قبل به یکی از دوستانمان مواد مخدر دادیم و قرار شد او پولش را برایمان بیاورد، ولی این کار را نکرد. چندبار با او تماس گرفتیم اما او پاسخ نداد. ماهم تصمیم گرفتیم او را پیدا کنیم و طلبمان را بگیریم. روز حادثه همراه مقتول و دو نفر دیگر از دوستانم، جست و جو برای یافتن پسر جوان به نام حامد را آغاز کردیم. او با اطلاع از این که ما در تعقیبش هستیم، مدام پاتوقش را تغییر می‌داد. سرانجام پاتوقش را پیدا کردیم و برای یافتن او به آنجا رفتیم. در آنجا دو نفر با ما درگیر شدند که یکی از آنها با ضربه‌های چاقو، حامد را کشت.

پس از شناسایی هویت متهم این پرونده، دستور بازداشت او صادر و متهم جوان که در خانه یکی از آشنایانش مخفی شده بود، دستگیر شد. او در تحقیقات عنوان کرد مقتول چاقو به دست داشته و می‌خواسته به او حمله کند که او در حرکتی چاقو را از دست مقتول گرفته و در دفاع از خود مرتکب قتل شده است.

متهم جوان پس از اعتراف به جنایت، در مقابل بازپرس احمدی‌نژاد و کارآگاهان جنایی به بازسازی صحنه قتل پرداخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر