jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۹۳۷۳۰ ۲۱ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بانک مرکزی جمهوری اسلامی، درباره آخرین تصمیمات اتخاذ شده درباره ساماندهی تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج اعلام کرد:‌ از آغاز اردیبهشت امسال، سقف بازپرداخت وجوه سپرده‌گذاران تعاونی یادشده به 350 میلیون ریال برای هر مشتری افزایش خواهد یافت. در مورد ارقام بالاتر نیز در آینده نزدیک اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بر اساس این اطلاعیه، آن دسته از سپرده‌گذاران این تعاونی که در مقابل سپرده خود تسهیلات نیز دریافت کرده‌اند و مانده طلب ناشی از تهاتر تسهیلات و سپرده‌های آنان حداکثر تا سقف 350 میلیون ریال است،‌ می‌توانند بدون توجه به سقف سپرده، پس از دریافت گواهی تسویه از تعاونی برای دریافت وجوه مربوط به بانک عامل مراجعه کنند.

به منظور نظارت دقیق بر اقساط دریافتی از محل تسهیلات تعاونی و استفاده از وجوه آن در پرداخت مطالبات سپرده‌گذاران، از ابتدای اردیبهشت امسال، دریافت اقساط از مشتریان در بانک عامل (پارسیان) امکان‌پذیر خواهد شد. بر این اساس لازم است تسهیلات‌گیرندگان با دریافت خلاصه پرونده تسهیلاتی خود از تعاونی، برای پرداخت اقساط و منظور کردن مبالغ پرداختی در خلاصه پرونده تسهیلاتی خود، به بانک عامل مراجعه کنند. بدیهی است پرداخت اقساط مشتریان از تاریخ مقرر فقط در بانک عامل مورد پذیرفتن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر