jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۹۲۹   ۲۹ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۸

ماه گذشته وقتی دو سارق با حمله به یک جوان موتورسوار و زخمی کردن وی اقدام به سرقت موتور کردند ماموران کلانتری 117 جوادیه باعزیمت به محل و مشاهده سارقان به تعقیب آنها پرداختنداین دو سارق دقایقی بعد وقتی در ترافیک گرفتار شدند با رها کردن موتور در خیابان

سوار بر یک دستگاه اتوبوس عبوری شدند یکی از ماموران انتظامی با مشاهده فرار مجرمان خود را به اتوبوس رساند و دقایقی بعد میان وی و سارقان درگیری آغاز شد در این درگیری ، یکی از سارقان با بیرون کشیدن اسلحه مامور انتظامی به سوی وی شلیک و او را مجروح کرد. در پی این حادثه ، اتوبوس متوقف شد و هر دو سارق در خیابان با سد کردن راه یک خودرو وانت و تیراندازی هوایی قصد فرار داشتند که این بار توسط مردم به محاصره درآمدند و توسط پلیس یکی از متهمان به نام عباس الف دستگیر و متهم دیگر فراری شد.با انجام تحقیقات مقدماتی ، پرونده با صدور دستور قضایی شعبه 1612 جنایی تهران به شعبه 5 آگاهی تهران ارجاع شد. با توجه به حساسیت این موضوع سردار خوشزاد، معاونت آگاهی تهران بزرگ با صدور دستوری در این زمینه از ماموران شعبه مبارزه با اخاذی و تجاوز به عنف خواست تا در این خصوص اقدامات لازم را صورت دهند.با شروع تحقیقات از متهم )عباس الف ( وی اعتراف کرد با تشکیل باندی پنج نفره در سطح تهران و برخی از شهرکهای اقماری اقدام به سرقت می کنند و این افراد پس از دستگیری وی در اطراف قرچک ورامین مخفی شده اند.با این اعترافات بلافاصله یک گروه ویژه از افسران ، روز گذشته مخفیگاه این متهمان را شناسایی و آنها را به محاصره خود درآوردند، متهمان که خود را در محاصره ماموران دیدند، با قمه و قداره به سوی آنها حمله ور شدند؛ اما با شلیک چند تیر هوایی هر4 متهم به نامهای مهدی ، بلال ، سیاوش و جعفر دستگیر و با دستور قضایی رئیس دادگستری ورامین ، برای ادامه تحقیقات به آگاهی تهران انتقال یافتند تحقیق از متهمان ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر