jamejamonline
فرهنگی سینما و تئاتر کد خبر: ۸۹۲۴۵۱ ۱۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۱

برایان کرانستن بازیگر سرشناس تلویزیونی در نسخه دوباره سازی شده و انگلیسی زبان « دست نیافتنی ها » بازی می کند. شرکت مستقل فیلم سازی وینستن، تهیه کننده این فیلم است.

دست درازی به «دست نیافتنی ها» ی فرانسوی

به گزارش جام جم آنلاین ، کرانستن در داستان این کمدی انتقادی ضد تبعیض نژادی در نقش یک «آریستوکرات» بد اخلاق ظاهر می شود که دیدگاهی منفی نسبت به سیاه پوستان دارد.

زمانی که این میلیاردر در جریان یک تصادف شدید فلج و خانه نشین می شود، یک پرستار مرد سیاه پوست مسئول مراقبت از وی می شود.

رابطه سرشار از تضاد و بدبینی این دو، بزودی تبدیل به دوستی می شود و آریستوکرات بد اخلاق دیدگاه خود نسبت به سیاه پوستان را تغییر می دهد.

نقش پرستار پرحرف و غرغروی نسخه انگلیسی زبان را کوین هارت بازی خواهد کرد. او در دو سه سال اخیر، به صورت یکی از بازیگران مطرح سینما درآمده است.

تهیه کنندگان فیلم هم اکنون در جست و جوی کارگردانی مناسب برای این نسخه انگلیسی زبان هستند و پس از آن، زمان شروع فیلم برداری اعلام خواهد شد.

نسخه اصلی فیلم در سال 2011 به روی پرده سینماها رفت و تبدیل به یکی از پرفروش ترین محصولات سال سینمای فرانسه شد.فرانسیس کلوزت و عمر سای بازیگران این نسخه بودند.

برایان کرینستن در چند سال اخیر به خاطر بازی در مجموعه بسیار پربیننده «زدن به سیم آخر» مورد توجه تماشاگران سینما و تلویزیون در سراسر جهان قرار گرفته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
مادر و دخترانه!

گفتگو با بازیگران سریال «مادرانه» که این روزها از آی‌فیلم بازپخش می‌شود

مادر و دخترانه!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر