jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۹۲۴۳۰ ۱۶ فروردين ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۰

پانیونیوس با درخشش ستاره ایرانی خود به یورو لیگ رسید.

درخشش مارادونایی کریم انصاری فرد در یونان

به گزارش جام جم ورزشی ، کریم انصاری فرد یکی از بهترین شب های زندگی اش را پشت سر گذاشت، در شبی که او بیست و ششمین سال زندگی خود را جشن گرفت برای تیمش یعنی پانیونیوس خوش درخشید و یک گل زد و یک پاس گل داد.

پانیونیوس دیشب در جدال حساس برابر پائوک که نقش زیادی در صعود این تیم به یورو لیگ اروپا داشت موفق شد با نتیجه ٣ بر یک به برتری دست یابد .

انصاری فرد که از دقیقه ٦٥ وارد میدان مسابقه شد، در دقیقه ٨٢ موفق شد با یک فرار تماشایی و دریبل بازیکنان حریف گل سوم تیمش و سند پیروزی مقابل برباتف و تیم پائوک را امضا کند . پانیونیوس با این برد به رتبه چهارم جدول صعود کرد و کار صعود به یورولیگ را به اتمام رساند .

جالب این که گل دوم بازی هم روی پاس کریم به ثمر رسید تا او ستاره این بازی باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر