jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۱۴۷۰   ۱۳ فروردين ۱۳۹۵  |  ۱۵:۳۸

جانشین فرمانده ناجا توصیه می کند کسانیکه تاکنون از سفر خود بازنگشته‌اند به‌‌خاطر شرایط جوی، بازگشت خود را به فردا موکول‌ کنند.

توصیه پلیس به مسافران نوروزی: فردا بازگردید

به گزارش جام جم آنلاین ، سردار سرتیپ اسکندر مومنی امروز در بازدید از مرکز کنترل ترافیک راهور افزود: با توجه به اینکه در روزهای پایانی سفرهای نوروزی هستیم و مردم می خواهند سریع تر به مقصد برسند متاسفانه شتاب و عجله دارند و همین امر تصادفات را افزایش می دهد در حالیکه رانندگان می توانند پس از استراحت کافی وارد جاده شوند.

وی اضافه کرد: در هیچ جای دنیا این حجم سفر در یک بازه زمانی انجام نمی شود و این گونه سفرها بی سابقه است لذا مدیریت این سفرها نیز بسیار دشوار است.

سردار مومنی طرح نوروزی را بزرگترین و پرحجم ترین عملیات ترافیکی پلیس دانست و گفت: علاوه بر روان سازی ترافیک باید امنیت شهروندان نیز تامین شود به شکلی که امنیت منازل و محل کار و امنیت طول سفر و محل های استقرار در ایام نوروز نیز با تلاش نیروی انتظامی فراهم می شود.

وی درباره امنیت مرزها هم گفت: خوشبختانه در نوروز امسال حادثه امنیتی خاصی در مرزها نداشتیم.

سردار مومنی همچنین با اشاره به کاهش تصادفات رانندگی افزود: تصادفات رانندگی سالانه به اندازه 6 درصد تولید ناخالص داخلی به اقتصاد کشور صدمه وارد می کند.

وی تاکید کرد: باید جاده ها و خودروها به معنای واقعی ایمن سازی شوند.

سردار مومنی افزود: آمارها نشان می‌دهد در نوروز 95 تصادفات حدود 2000 میلیارد تومان به اقتصاد کشور صدمه زده که این ارقام تنها هزینه های مستقیم تصادفات و غیر از هزینه های معنوی آن است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر