jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۸۷۴۳۸   ۱۶ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۹:۲۱

شهرام جزایری به خبر محکومیت بابک زنجانی به اعدام، واکنش نشان داد.

واکنش شهرام جزایری به حکم اعدام بابک زنجانی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین، شهرام جزایری گفت: امروز شاهد صدور حکم غیر قطعی اعدام برای بابک زنجانی بودم. اولا که این حکم دادگاه محترم بدوی طبق قانون غیر قطعی است و هنوز هیچ جرمی علیه ایشان در دادگاه صالحه به اثبات قطعی نرسیده و متهم حق دارد در پناه قانون از امنیت لازم برخوردار باشد، ثانیا همگی ما باید به روند رسیدگی‌های قضایی و اجرای عدالت در دادگاه‌ها اعتماد کنیم لذا باید صبوری کرد تا حکم نهایی و قطعی مشخص شود.

وی افزود: اگر گفته‌ها و شنیده‌ها درست باشد که بابک زنجانی در دوران تحریم خدمات شایسته‌ای به کشور داشته و ان‌شاءالله اگر بتواند تا قبل از قطعیت حکم، اموال بیت‌المال را بازگرداند، به نظر بنده حتما ایشان مشمول رافت اسلامی خواهد شد و قطعا این حکم اجرا نمی‌شود، در غیر این صورت کار این متهم دشوارتر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
تكتازان
-
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
شهرام جزایری: پدیده به سرمایه گذارنیاز ندارد .
شهرام جزایری تنها فرد مؤثری كه بادرخواست سهامداران خردمردمی به پدیده مشورت های اجرایی می دهد در گفتگو باجمعی ازخبرنگاران اقتصادی گفت :پدیده نیازی به سرمایه گذار ندارد كه هیچ ، خودش انقدر منابع خواهد داشت كه در سایر پروژه های سودآوركشور وطرح های ملی ازجمله فولاد آلومنیوم و... می تواند سرمایه گذاری كند. وی درادامه افزود:مدیران منتخب دولت درپدیده درصداوسیما به صراحت اعلام كردند در پدیده فساداقتصادی نشده و پدیده پروژه بسیار خوبی است. جزایری اظهاررداشت: ازهیئت مدیره و مدیرعامل محترم پدیده خواهش می كنم .
۰
۰

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها