jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۸۷۴۳۸   ۱۶ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۹:۲۱

شهرام جزایری به خبر محکومیت بابک زنجانی به اعدام، واکنش نشان داد.

واکنش شهرام جزایری به حکم اعدام بابک زنجانی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرآنلاین، شهرام جزایری گفت: امروز شاهد صدور حکم غیر قطعی اعدام برای بابک زنجانی بودم. اولا که این حکم دادگاه محترم بدوی طبق قانون غیر قطعی است و هنوز هیچ جرمی علیه ایشان در دادگاه صالحه به اثبات قطعی نرسیده و متهم حق دارد در پناه قانون از امنیت لازم برخوردار باشد، ثانیا همگی ما باید به روند رسیدگی‌های قضایی و اجرای عدالت در دادگاه‌ها اعتماد کنیم لذا باید صبوری کرد تا حکم نهایی و قطعی مشخص شود.

وی افزود: اگر گفته‌ها و شنیده‌ها درست باشد که بابک زنجانی در دوران تحریم خدمات شایسته‌ای به کشور داشته و ان‌شاءالله اگر بتواند تا قبل از قطعیت حکم، اموال بیت‌المال را بازگرداند، به نظر بنده حتما ایشان مشمول رافت اسلامی خواهد شد و قطعا این حکم اجرا نمی‌شود، در غیر این صورت کار این متهم دشوارتر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
تكتازان
-
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۸
شهرام جزایری: پدیده به سرمایه گذارنیاز ندارد .
شهرام جزایری تنها فرد مؤثری كه بادرخواست سهامداران خردمردمی به پدیده مشورت های اجرایی می دهد در گفتگو باجمعی ازخبرنگاران اقتصادی گفت :پدیده نیازی به سرمایه گذار ندارد كه هیچ ، خودش انقدر منابع خواهد داشت كه در سایر پروژه های سودآوركشور وطرح های ملی ازجمله فولاد آلومنیوم و... می تواند سرمایه گذاری كند. وی درادامه افزود:مدیران منتخب دولت درپدیده درصداوسیما به صراحت اعلام كردند در پدیده فساداقتصادی نشده و پدیده پروژه بسیار خوبی است. جزایری اظهاررداشت: ازهیئت مدیره و مدیرعامل محترم پدیده خواهش می كنم .
۰
۰

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها