jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۸۸۷۲۸۶ ۱۶ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۸

نماینده ولی فقیه و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در نامه ای به رئیس رسانه ملی از تلاش این رسانه در زمینه سازی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در 7 اسفند قدردانی کرد.

قدردانی آیت الله جنتی از برنامه های انتخاباتی صدا و سیما

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی آیت الله جنتی در نامه ای به دکتر سرافراز، همکاری نیروهای صدیق و متعهد به آرمان های انقلاب اسلامی را در برگزاری انتخاباتی پر شور و در خور شان نظام اسلامی ستوده است و به ویژه از رسانه ملی در مشارکت در این حماسه بزرگ مردمی قدردانی کرده است .

در نامه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به رئیس سازمان صدا و سیما آمده است: "از حمایت و همراهی جنابعالی و همکاری و مساعدت معاونان و مدیران محترم شبکه های رادیو و تلویزیون در برگزاری شایسته عید انقلاب اعلام می دارم و توفیق روز افزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواهانم."

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر