jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۸۶۹۲۹   ۱۵ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۲:۰۹

مجتبی عابدینی قهرمان مسابقه‌های جایزه بزرگ شمشیربازی اسلحه سابر شد.

قهرمانی عابدینی در مسابقه‌های شمشیربازی جایزه بزرگ

به گزارش جام جم ورزشی ، مسابقه‌های شمشیربازی اسلحه سابر کشور که با حضور 50 بازیکن در قالب 17 تیم برگزار شد که تمامی ملی‌پوشان این اسلحه در آن شرکت کردند.

مجتبی عابدینی از دانشگاه آزاد که سهمیه المپیک او تقریبا قطعی به نظر می‌رسد موفق شد مقام قهرمانی این رقابت‌ها را به دست بیاورد.

علی پاکدامن دیگر ملی پوش تیم دانشگاه آزاد هم نایب قهرمان شد.

فرزاد باهرارسباران و محمد فتوحی به ترتیب از دانشگاه آزاد و بانک سرمایه به مقام سوم مشترک رسیدند.

با توجه به شرایط موجود و رده مجتبی عابدینی و علی پاکدامن در رنکینگ جهانی و آسیایی، این دو در حال حاضر دو سهمیه المپیک را برای ایران کسب کرده‌اند اما برای قطعی شدن این سهمیه‌ها باید منتظر برگزاری آخرین مرحله انتخابی المپیک در کره جنوبی بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر