jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۸۵۵۹۵   ۱۰ اسفند ۱۳۹۴  |  ۰۷:۲۱

عاملان آزار و اذیت گردشگر فرانسوی 19 اردیبهشت در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شوند.

عاملان آزار گردشگر فرانسوی 19 اردیبهشت محاکمه می‌شوند

به گزارش جام‌جم ، ماجرای آزار و اذیت دختر جوان در آخرین روزهای شهریور امسال همزمان با شکایت دختر گردشگر فاش شد. تحقیق از شاکی نشان داد، دختر 23 ساله تبعه فرانسه که از کوهنوردان حرفه‌ای بوده، 14 شهریور امسال از طریق مرز ارمنستان وارد ایران شده و زمانی که برای کوهنوردی به منطقه فرحزاد رفته، در دام چهار مرد افغان گرفتار شده است.

دختر جوان در شکایتش گفت: در حال کوهنوردی در فرحزاد بودم که باران گرفت. با مشاهده محل زندگی متهمان، از آنها خواستم اجازه دهند شب را آنجا بمانم. پنج مرد افغان مرا به اتاقشان راه داده و با چای و غذا پذیرایی کردند. زمان خواب ناگهان چهار نفر از آنها به طرفم حمله کرده و مرا مورد تعرض قرار دادند. نفر پنجم وقتی متوجه این موضوع شد، با چوب به دوستانش حمله‌ور شد و مرا نجات داد.

تحقیقات در منطقه مشخص کرد متهمان به صورت غیرقانونی وارد ایران شده بودند. با اقدام سریع پلیس، دو نفر از متهمان در تهران و سه همدست آنها قبل از ترک ایران دستگیر شدند.

تحقیقات از متهمان در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران ادامه یافت و متهمان در تحقیقات اولیه اتهام آزار و اذیت دختر جوان را به گردن یکدیگر انداختند.

در جلسه رسیدگی مقدماتی گردشگر فرانسوی به قضات گفت: از چهار متهم پرونده شکایت دارم، اما نفر پنجم نقشی در این ماجرا نداشت و حتی به من کمک کرد تا از دست آنها نجات پیدا کنم.

با توجه به انکار متهمان، قاضی حسین اصغرزاده رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به متخصصان پزشکی قانونی ماموریت داد موضوع آزار و اذیت را بررسی کنند که آنها پس از آزمایش‌های تخصصی آزار و اذیت گردشگر فرانسوی توسط متهمان را تائید کردند.

پس از تکمیل تحقیقات مقدماتی، پرونده وارد مرحله محاکمه شد و یکشنبه 19 اردیبهشت، چهار مرد افغان که توسط دختر جوان به عنوان متجاوز شناسایی شدند، محاکمه می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
افخمی
-
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
شخصی كه خودرا سحر نامیده احتمالا از بستگان این جنایتكاران است كه كل جامعه را به رعب وحشت انداختند . هیچگونه مماشات نباید صورت گیرد حكم شرعی باید بی قید شرط اجرا شود
۰
۰

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها