jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۸۴۴۰۴   ۰۵ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۷:۵۶

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا خبر داد:

پایان اسفند؛ آخرین مهلت پرداخت جریمه خدمت مشمولان غایب

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: متقاضیان ثبت نام طرح جریمه مشمولان غایب دارای بیش از ۸ سال غیبت، فقط تا پایان اسفند ماه فرصت دارند از این تسهیلات قانون بهره مند شوند.

پایان اسفند؛ آخرین مهلت پرداخت جریمه خدمت مشمولان غایب

به گزارش جام جم آنلاین ، سردار ابراهیم کریمی در خصوص طرح جریمه مشمولان غایب اظهار داشت: به موجب بند (ط) تبصره ۱۶ ماده واحده قانون بودجه سال ۱۳۹۳ مجلس شورای اسلامی، متقاضیان استفاده از طرح جریمه مشمولان غایب که بیش از ۸ سال غیبت دارند فقط تا پایان اسفندماه امسال فرصت بهره مندی از این طرح را دارند.

وی افزود: برهمین اساس مشمولان غایبی که در طرح جریمه خدمت وظیفه عمومی ثبت نام کرده اند و تاکنون مبلغ جریمه خود را پرداخت نکرده اند نیز فقط تا پایان سال جاری فرصت دارند جریمه های خود را پرداخت کنند.

سردار کریمی افزود: در صورت پرداخت نشدن جریمه ها در مهلت تعیین شده، این گونه تصور می شود که افراد متقاضی از پرداخت مبلغ جریمه غیبت خدمت وظیفه عمومی خود، منصرف شده اند که در این صورت سازمان وظیفه عمومی ناجا، آنها را برای اعزام به خدمت تعیین تکلیف می کند.

جانشین وظیفه عمومی ناجا گفت: در راستای اجرای مواد ۱۰ ،۵۸،۶۲،۶۳، مکرر قانون خدمت وظیفه عمومی، قانون مبنی بر طرح تشدید برخورد با مشمولان غایب، اعمال محدودیت ها و محرومیت های اجتماعی، لازم است مشمولان غایب هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود اقدام کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

پایان کپرنشینی با اشتغال و مسکن

کپرنشینان، بخش زیادی از زمین‌های چابهار را به تصرف خودشان درآورده‌اند، در صورتی که این وضعیت نیاز به ساماندهی اساسی دارد؛ اتفاقی که رئیس‌جمهور محترم دستور اکید دادند که در بازه زمانی مشخص یکساله، این ساماندهی اتفاق بیفتد.

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

درنگی درباره دومین اربعین کرونایی

آنچنان که از شواهد و قرائن برمی‌آید، امسال هم خبری از برگزاری پرشور و فراگیر راهپیمایی اربعین نیست؛ هم به‌ دلیل افزایش شدید بیماری در ایران و هم ناپایداری وضعیت بهداشتی و سلامتی در عراق (که حتی در سال‌های ماقبل کرونا هم، شرایط چندان مناسبی نداشت).

مردی که یک دنیا حرف داشت

مردی که یک دنیا حرف داشت

از پس ِ‌سال‌های رفته درست یادم نیست چه روزی بود و چه ماهی‌ ولی می‌دانم در یکی از سال‌های نخست دهه80 از سالن کوچک کنفرانس در وزارت کشور که بیرون آمدیم و پای برج میدان فاطمی که ایستادیم، هم خورشید غروب کرده بود و هم سوز تندی می‌آمد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

نیازمندی ها