jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۸۳۷۸۵   ۰۳ اسفند ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۴

نوجوان سابقه دار که در منطقه سلیمانیه دست به قمه کشی زده بودند، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

قمه کشی نوجوانان سابقه دار در خیابان پیروزی + تصاویر

به گزارش جام جم آنلاین ، در پی بروز یک فقره شرارت و تخریب و عربده کشی در خیابان پیروزی، خیابان ابوذر که شامگاه 29 بهمن ماه از سوی عده ای از اراذل و اوباش صورت گرفت و منجر به تخریب چندین دستگاه خودرو سواری شهروندان در محله سلیمانیه شد، پرونده ای در این رابطه تشکیل شد.

تیمی از ماموران تخصصی کلانتری سلیمانیه رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. ماموران ابتدا ضمن حضور در محل و تحقیقات از اهالی محل، کسبه و شکات و با اطلاعات بدست آمده یکی از عاملین درگیری را که با قمه اقدام به شرارت کرده بود، همان شب دستگیر و شمارش معکوس خود را برای دستگیری دیگر مرتبطین این پرونده از سرگرفتند.

ماموران پس از اخذ مشخصات سایر متهمین به آدرس های در اختیار مراجعه که در محل سکونت خود حضور نداشته که با استفاده از منابع اطلاعاتی پاتوق متهمین را شناسایی و با انجام عملیات تعقب و مراقبت پلیسی هر سه نفر شرکت کننده در درگیری در قهوخانه ای در خیابان خراسان دستگیر شدند.

متهمان خود را به هویت «محمد» که داری سابقه زندان به مدت چهار سال به جرم قاپ زنی، «علی» 17 ساله که دارای سابقه زندان به مدت 4 سال به جرم قاپ زنی (2 روز از زندان آزاد شده بود)، «امیر» 18 ساله معرفی نمودند که ماموران متهمین را به محل درگیری منتقل کرده و عاملین تخریب که باعث احساس ناامنی بین شهروندان شده بودند از مردم عذر خواهی کردند.

سرهنگ محمود مالمیر، رئیس کلانتری 121 سلیمانیه با اعلام این خبر، افزود: متهمان پس از بازجویی‌هایی اولیه جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی گرفتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها