jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۸۱۷۸۳   ۲۶ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان این‌که در سال‌های گذشته کل درآمد صداوسیما از تبلیغات معادل یک هشتم بودجه آن بوده است، گفت: امروز بیش از نیمی از بودجه صداوسیما باید از طریق تبلیغات تامین شود.

بیژن نوباوه به مهر گفت: چندین خبرگزاری با کارشناسان دست‌پرورده دشمن، سازماندهی شده تا با استفاده از نفوذ شبکه‌های ماهواره‌ای بتوانند فضای انتخابات کشور را به نفع دشمن تغییر دهند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به مظلومیت بودجه‌های فرهنگی در مجلس و دولت، گفت: در کمیسیون تلفیق ضعیف‌ترین مباحث مربوط به بودجه‌های فرهنگی است. میانگین بودجه‌های فرهنگی در دنیا 7 درصد است که در آمریکا به ۱۷ درصد می‌رسد، اما در کشور ما در بهترین شرایط، بودجه‌های فرهنگی 5درصد بودجه کل کشور را تشکیل می‌داد که در دولت یازدهم به 3 درصد رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر