jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۷۹۰۱۳   ۱۵ بهمن ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

دستیار ارشد رئیس‌جمهور روسیه از دستور ولادیمیر پوتین برای تأمین اعتبارات مورد نیاز طرح‌های اقتصادی روسیه در ایران خبر داد.

به گزارش تسنیم، اوشاکوف، این خبر را در دیدار علی‌اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری که در مسکو به سر می‌برد بیان کرد. در این دیدار اوشاکوف با اشاره به جایگاه جمهوری اسلامی ایران گفت: روسیه از توسعه روابط دو جانبه و منطقه‌ای و همچنین چندجانبه به صورت راهبردی و استراتژیک با ایران و عضویت کامل ایران در سازمان همکاری‌های شانگهای حمایت می‌کند. ولایتی نیز در این دیدار به اهمیتی که توسعه روابط با روسیه برای مقام معظم رهبری و دولت ایران دارد، اشاره کرد و ادامه داد: توسعه و تعمیق روابط دو طرف در مسیری که آغاز کرده‌اند، برگشت‌ناپذیر بوده و روابط راهبردی و استراتژیک دوجانبه روز به روز در حال توسعه است و در زمینه‌های منطقه‌ای مانند موضوع سوریه، عراق و یمن دیدگاه مشترک و همکاری‌های نزدیک وجود دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر