نوانما اخبار کد خبر: ۸۷۸۴۱۵ ۱۳ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۹:۰۰

پری زنگنه سرماخوردگی را بهانه کرد تا به نشست جشنواره نیاید، محمد علیزاده خواب ماند و اکنون سیروان خسروی به روش خودش دست مسئولان جشنواره را در پوست گردو گذاشت.

دست مسئولان جشنواره موسیقی فجر در پوست گردو ماند

به گزارش جام جم نوا به نقل از تسنیم، در هفته‌های گذشته نشست‌های خبریِ بسیاری برای گروه‌های حاضر در سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر برگزار شد که در این نشست‌های هر کدام از گروه‌ها در جمع خبرنگاران حاضر می‌شدند و توضیحاتی درباره حضورشان در جشنواره و مسائل مرتبط به موسیقی، ارائه می‌کردند.

در این میان برخی از هنرمندان حاضر به حضور در نشست خبری نشدند و برخی نیز علی‌رغم اعلام آمادگی قبلی خُلف وعده کردند. در این میان هم برخی از خوانندگان مانند سالار عقیلی با تاخیری یک ساعته به نشست خبری آمدند.

نخستین کسی که برای حضور در نشست‌های جشنواره دست مسئولان سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر را در پوست گردو گذاشت، پری زنگنه بود. این خواننده زن، سرماخوردگی را بهانه کرد تا به نشست خبری نیاید. اما در نهایت پیامی صوتی فرستاد و در آن از خبرنگاران عذرخواهی کرد و توضیحات لازم را ارائه داد.

بعد از پری زنگنه، نوبتِ محمد علیزاده بود تا باز هم یکی دیگر از خوانندگان انتظار همه را بی‌نتیجه بگذارد. این بار اما ماجرا کمی متفاوت بود؛ محمد علیزاده به نشستی نیامد که ساعت 11 در معاونت هنری برگزار می‌شد و جالب این که روابط عمومی جشنواره موسیقی فجر در پایان این نشست اعلام کرد که محمد علیزاده خواب مانده و به همین دلیل به نشست نیامده است.

اما این پایان ماجرا نبود تا امروز سه‌شنبه 13 بهمن 1394 هم نشست خبری سیروان خسروی و گروه پالت لغو شود. روابط عمومی جشنواره در توضیح لغو این نشست در پیامی به خبرنگاران نوشت:

«جامعه‌ی خبرنگاران و روزنامه‌‌نگاران محترم حوزه‌ی موسیقی:
احترما به استحضار می رساند نشست خبری گروه های پالت و سیروان خسروی که قرار بود روز سه شنبه 13 بهمن ماه برگزار شود، لغو شد.

به گزارش روابط عمومی سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر «سیروان خسروی-«خواننده‌ی موسیقی پاپ- که در سی‌ویکمین جشنواره‌ی موسیقی فجر به اجرای برنامه می پردازد، بعد از انجام هماهنگی‌های لازم و اعلام خبری از سوی روابط عمومی برای برگزاری سلسله نشست‌های جشنواره، شرایطی برای حضور خود اعلام کردند که از نظر تیم روابط عمومی و ستاد خبری جشنواره سی و یکم غیرحرفه‌ای و بر خلاف موازین صنفی روزنامه نگاران و خبرنگاران محترم حوزه موسیقی بود و از همین روی تصمیم به لغو این نشست گرفت.

با عرض پوزش از اهالی رسانه و همچنین گروه محترم پالت این نشست برگزار نخواهد شد».

البته روابط عمومی جشنواره توضیحی درباره شرطِ سیروان خسروی برای حضور در نشست خبری ارائه نداد و تنها به خلاف موازین صنفی بودنِ این شرط اشاره کرد.

معمولا جشنواره‌های سرشناس در عرصه هنر، در قراردادهایشان بندی مبنی بر لزومِ حضورِ هنرمند در نشست خبری درج می‌کنند تا هم تبلیغ لازم برای جشنواره‌ی خودشان باشد و هم رونق خبری لازم در فضای جامعه ایجاد شود. با اوضاع پیش آمده باید از مسئولان سی‌ویکمین جشنواره موسیقی فجر پرسید؛ مگر در قراردادهایتان شرط حضور در نشست خبری را درج نکرده‌اید؟ یا این که این بند را هم مانند خیلی دیگر از مسائل فراموش کرده‌اید!

به هر روی باید منتظر ماند و دید با توجه به اوضاع کنونی، دیگر نشست‌های جشنواره موسیقی فجر به چه عاقبتی می‌رسند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: